Klan (3519)

Klan

odc. 3519

2.7/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Leszek jest roztrzęsiony po wczorajszym spotkaniu z Marczyńskim. Zapowiada, że jakoś odzyska od niego swoje pieniądze. Leopold próbuje dowiedzieć się czegoś konkretnego o chłopaku Kasi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Leszek jest roztrzęsiony po wczorajszym spotkaniu z Marczyńskim. Zapowiada, że jakoś wydobędzie od niego swoje pieniądze. W Elmedzie bez skutku próbuje podpytać Rutkę, jakie interesy łączą go z Marczyńskim. Michał od kilku miesięcy współpracuje z Norbertem przy renowacji starych samochodów. Okazuje się, że ich sąsiad zajmuje się drukiem 3D. Grażynka przygotowuje wytworną kolację na cześć chłopaka Kasi. Leopold próbuje dowiedzieć się o nim czegoś konkretnego. Krzysztof nie może uwierzyć, że robotnicy mimo wcześniejszych ustaleń zerwali cały stary parkiet. Lutka przyznaje się Elżbiecie, że sama ich o to poprosiła.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także