Klan (3518)

Klan

odc. 3518

2.7/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Daniel uważa, że jego posunięcie było świetnym chwytem marketingowym. Gwidon przyznaje się Pawłowi, że zawiódł w sprawie Marczyńskiego. Po tabletkach na uspokojenie nie był w stanie wrócić do domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Daniel uważa, że jego wczorajsze posunięcie było świetnym chwytem marketingowym. Kucharz w restauracji informuje Monikę, że konkurencja proponuje mu 20 procent podwyżki. Ross i Gabriela martwią się brakiem pieniędzy. Gwidon Sarna przyznaje się Pawłowi, że zawiódł w sprawie Marczyńskiego. Po tabletkach na uspokojenie nie był w stanie sam wrócić do domu. Kasia robi matce niespodziankę i przyjeżdża z Gdyni samochodem. Chce jutro przedstawić jej swojego chłopaka. Leszek wieczorem odwozi prezesa na biznesowe spotkanie do restauracji pod miastem. Nie wie, że gościem Rutki jest Andrzej Marczyński.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także