Klan (3516)

Klan

odc. 3516

2.7/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Alicja mówi Widze, że Marczyński chce wziąć kredyt pod hipotekę domu. Olę i Filipka odwiedza Ewa. Kobieta oznajmia, że się przeprowadza. Po śmierci Stefana mieszkanie jest dla niej za duże.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Alicja przez telefon mówi Widze, że Marczyński chce wziąć kredyt pod hipotekę ich domu. Lubiczowie radzą, by się nie zgadzała. Gwidon sam nie wie, czy może się wtrącać. Olę i Filipka odwiedza Ewa. Kobieta oznajmia, że się przeprowadza. Po śmierci Stefana mieszkanie jest dla niej za duże. Daniel udziela w Rosso wywiadu w związku z ukazaniem się jego nowej książki. Ponieważ opowiada ona o środowisku bezdomnych, chłopak ubrał się niechlujnie. Informuje niezadowoloną Monikę, że w telewizji u redaktor Orłowskiej wystąpi podobnie. Rutka bada, czy Bogna nie spróbowałaby wpłynąć na decyzję męża w sprawie przyjęcia posady u niego. Kobieta jest niechętna, gdyż wie, że Leszek i tak zrobi po swojemu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także