Klan (3515)

Klan

odc. 3515

2.7/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Beatę martwi brak telefonu od Jaśka. Marek informuje Czesię, że Dżastin znowu zaczepia jego syna. Brajan spóźnia się do przedszkola z siostrzeńcem. Nocą obserwował pracę ekip plakatujących.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Beata zaczyna się trochę martwić brakiem telefonu od Jaśka. Zaprzestała też prowadzenia bloga i zastanawia się, co będzie ze sponsorami. Postanawia skonsultować się w tej sprawie z Ramoną. Janusz bardzo przejął się słowami Agnieszki i gotuje już od rana. Marek informuje Czesię, że Dżastin znowu zaczepia jego syna. Brajan spóźnia się do przedszkola z siostrzeńcem. Nocą obserwował pracę ekip plakatujących. Gabriela idzie do wnuczki. Paulina odbiera od kuriera pudełko z butami do ślubu. Marczyński odwiedza Alicję i Gwidona. Alicja z niecierpliwością czeka, aż były mąż w końcu zdradzi cel wizyty.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także