Klan (3514)

Klan

odc. 3514

2.7/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Rafał przed delegacją przygotowuje wszystko dla Oli. Agnieszka zwraca Januszowi uwagę, że mógłby wykazać więcej inicjatywy. Beata z przekorą informuje męża, że wybiera się na zajęcia w szkole tańca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Rafał przed wyjazdem na delegację przygotowuje wszystko dla Oli. Agnieszka, która wpada do siostry w drodze na zakupy, z lekką zazdrością słucha o jego zaangażowaniu w domowe sprawy. Po powrocie zwraca Januszowi uwagę, że mógłby wykazać więcej inicjatywy. Rafalski pyta żonę o plany na wieczór. Beata z przekorą informuje go, że wybiera się na zajęcia w szkole tańca. Po pogadance w przedszkolu Grażyna skarży się na zachowanie dwóch chłopców, Patryka i Dżastinka. Czesia sądzi, że Brajan ma zły wpływa na siostrzeńca. Na prośbę kobiety Marek proponuje Brajanowi pracę - rozlepianie plakatów nocą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także