Klan (3513)

Klan

odc. 3513

2.7/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Lutka namawia Elżbietę, by razem z nimi wybrała się na kurs tańca. Beata twierdzi, ze dzięki zajęciom przestała denerwować się z powodu Piotra. Rafalski i Eliza czekają na występ w talent show.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Barbara zdecydowała się nawiązać współpracę z Witoldem. Mężczyzna jest z siebie bardzo dumny. Tadeusz dopytuje, kim jest ta jego złota szefowa. Jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, że to Milecka. Lutka namawia Elżbietę, żeby razem z nimi wybrała się na kurs tańca. Beata twierdzi, ze dzięki zajęciom przestała denerwować się z powodu Piotra. Tymczasem Rafalski i Eliza czekają na występ w pierwszym etapie talent show. Bogna próbuje wpłynąć na Leszka, by przyjął posadę u Rutki. Mąż jednak nie daje się przekonać. Janusz i Rafał opiekują się dziećmi, podczas gdy ich partnerki uczestniczą w zajęciach jogi. Mają dla Agi i Oli niespodzianki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także