Klan (3511)

Klan

odc. 3511

2.7/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Witold żali się Tomaszowi, że czuje się niekomfortowo, wykorzystując gościnność Koziełłów. Wyznaje, że gdyby miał pieniądze, kupiłby sprzęt do druku 3D, rozwinął działalność i był samowystarczalny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Witold żali się Tomaszowi, że czuje się niekomfortowo, wykorzystując gościnność Koziełłów. Gdyby miał pieniądze, kupiłby sprzęt do druku 3D, rozwinął działalność i był samowystarczalny. Tomasz sugeruje, by porozmawiał o finansach z Barbarą. Kobieta namawia go do stworzenia biznesplanu. Surmaczowa przychodzi Witoldowi z pomocą. Brajan przyprowadza do przedszkola Dżastinka. Czesia ma pretensje, że wczoraj nie odbierał telefonów od niej. Przytula go, próbując pocieszyć po utracie pracy. Scenę widzi Marek. Po urazie kręgosłupa szyjnego Rutka trafia do gabinetu Bogny. Rehabilitantka dowiaduje się, że jest on współudziałowcem Elmedu. Rafalski telefonicznie informuje Beatę, że się spóźni i prosi o dotrzymanie towarzystwa Elizie. W rzeczywistości chce, by żona przekonała się do niej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także