Klan (3509)

Klan

odc. 3509

2.7/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Beata porusza temat śladu szminki na policzku Piotra. Mąż zapewnia ją, że z Elizą łączy go tylko pasja. Dżesika mówi w przedszkolu o wypadku Rutki i Brajana. Prezes ma założony kołnierz ortopedyczny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Beata porusza temat śladu szminki na policzku Piotra. Rafalski po raz kolejny zapewnia żonę, że z Elizą łączy go tylko wspólna pasja. Dżesika oznajmia w przedszkolu, że Rutka i Brajan mieli wypadek. Na szczęście nic poważnego się nie stało, tylko prezes ma założony kołnierz ortopedyczny. Doktor Górzyński narzeka na nawał pracy. Lubicz obiecuje zatrudnić jeszcze jednego chirurga plastyka. Lutka i Krzysztof przywożą swoje rzeczy na Sadybę. Kobieta od razu rozpoczyna kucharzenie. Marek wspomina Czesi o wczorajszej bójce swojego syna z Dżastinem. Właścicielka przedszkola obiecuje wpłynąć na siostrzeńca Brajana. Lubiczów odwiedza Alicja Marczyńska z docentem Sarną. Dostała niepokojącą informację, że jej były mąż wraca do Polski. Krzysztof i Jerzy nie chcą iść na poobiedni spacer. Postanawiają wymyślić w tym czasie jakiś dowcip.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także