Klan (3508)

Klan

odc. 3508

2.7/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Po wakacjach Paweł odwiedza swoje córki i wnuki. Ola i Agnieszka są zadowolone z pobytu na Suwalszczyźnie. W to samo miejsce zamierza teraz wyjechać Bożenka z rodziną. Grażynka jest temu przeciwna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Po wakacjach Paweł odwiedza swoje córki i wnuki. Ola i Agnieszka są zadowolone z pobytu na Suwalszczyźnie. W to samo miejsce zamierza teraz wyjechać Bożenka z mężem i dziećmi. Grażynka martwi się o Frania i nie popiera ich pomysłu. Pawełek wraca do domu po inauguracji roku w nowej szkole. Spotyka Leopolda przygotowującego się do wycieczki historycznym szlakiem. Jerzy narzeka na samotność po wyprowadzce młodych. Na szczęście w odwiedziny przychodzą Krzysztof z Lutką. Okazuje się, że mają remont. Elżbieta proponuje, żeby na ten czas przenieśli się na Sadybę. Brajan przywozi synka Dżesiki do przedszkola. Mówi Czesi, że wpadnie po niego wcześniej, lecz kobieta nie słucha, zajęta rozmową z Markiem. Podczas powrotu rozdrażniony Brajan powoduje wypadek. Beata krzywo patrzy na współpracę męża z byłą pacjentkę Elizą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także