Klan (3507)

Klan

odc. 3507

2.7/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Koziełło postanawia zająć się sprawą Witolda. Zamierza wynająć adwokata, aby doprowadził do ukarania nieuczciwego pracodawcy. Witek w końcu przyznaje się do kłamstwa. Jerzy został na Sadybie sam.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Koziełło postanawia zająć się sprawą Witolda. Chce wynająć adwokata, by doprowadził do ukarania nieuczciwego pracodawcy. Witek w końcu przyznaje się do kłamstwa. Emilia informuje Kamilę, że nie dostała rozwodu. Na następnej rozprawie Kamila będzie musiała złożyć swoje zeznania. Jerzy został na Sadybie sam. Nie potrafi przyzwyczaić się do nowej sytuacji. Na uczelni Jasiek spotyka Dominikę, która ma świetny humor. Wszystkie sprawy idą po jej myśli. Po powrocie z pracy Jacek zastaje w domu naburmuszoną Paulinę. Kobieta chciałaby, by ich rodzina była wolna od nienawiści. Borecki zabiera Agatkę do Gabrieli.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także