Klan (3506)

Klan

odc. 3506

2.7/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Pawełek nie zgadza się z ojcem w sprawie wyboru szkoły. Ze swoich problemów zwierza się Mildzie. Rano Witold wychodzi z pracy z kolejną ortezą. Spotkanie z szefem kończy się dla niego utratą posady.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Pawełek nie zgadza się z ojcem. Ze swoich problemów zwierza się Mildzie. Ta, orientując się, że sprawa jest poważna, proponuje spotkanie. Po rozmowie z nią chłopak decyduje się zmienić kolejność szkół z liceum na pierwszym miejscu. Rano Witold wychodzi z pracy z kolejną ortezą. Spotkanie z szefem kończy się dla niego utratą posady. Co więcej musi zwrócić kilka tysięcy za materiały, żeby sprawa nie trafiła na policję. Gabriela mówi Monice, że bardzo tęskni za Agatką. Postanawia pójść na plac zabaw, gdzie często zabiera ją Paulina. Korzystając z okazji, że jest z kim innym, babcia zabiera dziewczynkę. Ilona informuje Surmaczową, że Witek jest bezrobotny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także