Klan (3499)

Klan

odc. 3499

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Jasiek umawia się przez telefon z Ramoną. Ich rozmowę słyszy cała rodzina. Małgosia pyta wprost, czy do siebie wrócili. Jasiek mówi jej, że będą świadkami na ślubie Jacka i Pauliny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Jasiek umawia się przez telefon z Ramoną. Ich rozmowę słyszy cała rodzina. Małgosia pyta wprost, czy do siebie wrócili. Jasiek mówi jej tylko, że będą świadkami na ślubie Jacka i Pauliny. Wkrótce spotyka się z Ramoną na lanczu. Oboje próbują wybadać swoje uczucia. Witold przyjeżdża, by pomóc Barbarze w transporcie. Stara się sprawiać jak najlepsze wrażenie i nie szczędzi kobiecie komplementów. Beata zastanawia się, czy Jacek nie za wcześnie decyduje się na założenie nowej rodziny. Tymczasem Piotr uprzedza żonę, że wróci do domu później. Musi towarzyszyć swojej pacjentce podczas eliminacji do programu telewizyjnego. Dziewczyna, choć pięknie śpiewa, boi się publicznych występów i potrzebuje wsparcia. Beata szuka rady u Elżbiety. Nie wie, czy powinna martwić się o swoje małżeństwo. Ojciec Ilony odwiedza Koziełłów. Chce porozmawiać o Witoldzie. Nie podoba mu się, że córka z dzieckiem mieszka u nich, a jej mąż jest w Warszawie. Surmaczowa ma dość problemów Witolda. Nie zamierza dłużej angażować się w jego sprawy. Rafalski wraca zadowolony z castingu. Musiał towarzyszyć pacjentce na scenie. Razem, jako duet, zakwalifikowali się do udziału w programie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także