Klan (3498)

Klan

odc. 3498

2.7/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Pawełek jest bardzo zadowolony z pracy na budowie. Załamany Lubicz prosi o radę Tadeusza, lecz Koziełło nie widzi nic złego w tym, że syn przyjaciela chce się uczyć w szkole zawodowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Szczęśliwa Dominika opowiada Elżbiecie o weekendzie na Wybrzeżu. Robert towarzyszy jej w każdej wolnej chwili. Jerzy nie podziela entuzjazmu córki. Nie podoba mu się jej nowy związek. Na uczelni dziewczynę zaczepia Jasiek. Przeprasza za swoje zachowanie i mówi, że martwi się o nią. Dominika jednak zmienia temat, wspominając o Ramonie i uczuciu, jakim darzy ją Jasiek. Pawełek jest zadowolony z pracy na budowie. Nie przeszkadzają mu nawet pokaleczone ręce. Lubicz czuje, że zamiast zniechęcić syna do pracy fizycznej, umocnił go tylko w tej decyzji. Prosi o radę Tadeusza. Koziełło jednak nie widzi nic złego w tym, że Pawełek chce uczyć się w szkole zawodowej. Leopold ma dla Grażynki świetną wiadomość. Proponuje jej wycieczkę do Egiptu. Kobieta jest zachwycona do czasu, gdy poznaje jej termin. Pokrywa się on z wyznaczoną datą porodu dziecka Bożenki. Jacek i Paulina zapraszają na wieczór Jaśka i Ramonę. Proszą, by zostali świadkami na ich ślubie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także