Klan (3434)

Klan

odc. 3434

2.7/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Michał przejmuje się operacją syna. Lekarz relacjonuje zdenerwowanym rodzicom Władka, na czym polega zabieg witrektomii. Leopold żali się Grażynce na córkę. Czesię odwiedza Dżesika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Anna nie dowierza Tadeuszowi, że całe dnie spędza w klinice. Pawełek czatuje na Mildę przed jej firmą. W końcu kobieta się pojawia, lecz nie jest sama. Towarzyszy jej Włodek, z którym czule się żegna. Pawełek nie ma wątpliwości, że gość z Białorusi nie jest dla niej tylko kolegą. Postanawia jechać z bliskimi w Alpy. Michał szuka kary dla niesfornych synów. Będąc w podłym nastroju wypytuje Norberta, czy wiedział o planach zakupu malucha przez Włodka i Antka. Przyjaciel wyjaśnia mu, że sam dał im namiary na sprzedawcę auta. Koziełło zagląda do kawiarni, z której wczoraj uciekł. Chce podziękować Sylwii, która oddała obsłudze jego parasol. Nie ma ochoty na towarzystwo, lecz kultura nakazuje rewanż.

W tym odcinku

Michał przejmuje się operacją syna. Lekarz relacjonuje zdenerwowanym rodzicom Władka, na czym polega zabieg witrektomii. Leopold żali się Grażynce na córkę. Jeszcze do niedawna Ula skarżyła się na Kornela, a od wczoraj w związku jego córki znów kwitnie miłość. Czesię odwiedza Dżesika. Kobieta nie przejmuje się chłodnym przyjęciem i namawia Kurzawską na występ w jej wideoblogu. Gdy pojawia się Grażynka, otrzymuje podobną propozycję. Anna oświadcza córce, że zdecydowała się na adopcję dwóch psów ze schroniska, w którym Tadeusz jest wolontariuszem. Niespodziewanie wraca Dominika. Dziewczyna przyjechała wcześniej z powodu Roberta.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także