Klan (3429)

Klan

odc. 3429

2.7/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Kamila namawia Borysa, by skontaktował się z macochą. Chłopak komunikuje partnerce, że nie interesują go miłosne podboje ojca. W tej sytuacji Kamila postanawia wziąć sprawy we własne ręce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Anna nie dowierza Tadeuszowi, że całe dnie spędza w klinice. Pawełek czatuje na Mildę przed jej firmą. W końcu kobieta się pojawia, lecz nie jest sama. Towarzyszy jej Włodek, z którym czule się żegna. Pawełek nie ma wątpliwości, że gość z Białorusi nie jest dla niej tylko kolegą. Postanawia jechać z bliskimi w Alpy. Michał szuka kary dla niesfornych synów. Będąc w podłym nastroju wypytuje Norberta, czy wiedział o planach zakupu malucha przez Włodka i Antka. Przyjaciel wyjaśnia mu, że sam dał im namiary na sprzedawcę auta. Koziełło zagląda do kawiarni, z której wczoraj uciekł. Chce podziękować Sylwii, która oddała obsłudze jego parasol. Nie ma ochoty na towarzystwo, lecz kultura nakazuje rewanż.

W tym odcinku

Jerzy głośno komentuje wyjazd córki z sąsiadem. Podejrzewa Roberta o niecne zamiary względem łatwowiernej Dominiki. Kamila namawia Borysa, by skontaktował się z macochą. Chłopak kategorycznie odmawia interwencji, komunikując partnerce, że nie interesują go miłosne podboje ojca. W tej sytuacji Kamila postanawia wziąć sprawy we własne ręce. Jasiek wraca z egzaminu. Chce wypocząć, lecz Małgosia wciąż namawia go na udział w studniówce. Stale nagabywany przez siostrę, w końcu ulega presji. W szatni w Rosso Jasiek i Małgosia spotykają Ramonę w towarzystwie chłopaka, z którym dziewczyna tworzy parę na studniówce Boreckiej. Jasiek domyśla się, że to sprawka Małgosi. Pani Kazia sugeruje Czesi, by zapomniała o niewiernym mężu i skupiła się na Brajanie. Zdaniem kobiety to odpowiedni partner dla Kurzawskiej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także