Klan (3409)

Klan

odc. 3409

2.7/10
telenowela Polska 2018   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Jerzy i Ela rozprawiają o alkoholizmie Roberta. Chojnicki jest zdania, że sąsiad nie jest uzależniony. Gabriela odwiedza wnuczkę w jej nowym domu. Ku swojemu zaskoczeniu, na miejscu zastaje Zofię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Jerzy i Elżbieta rozprawiają o rzekomym alkoholizmie Roberta. Chojnicki jest zdania, że sąsiad wcale nie ma żadnego problemu. Borys denerwuje się przed egzaminem. Sytuację pogarsza Kamila, która wyjawia mu swoje obawy dotyczące romansu jego ojca z redaktor Orłowską. Widziała ich bowiem w zażyłej relacji. Rafał zgadza się, by Ola uczęszczała na jogę. Gdy Woźniacka wraca z zajęć, zastaje męża nad papierami. Rafał zwierza się partnerce, że ma trudny problem zawodowy. Ola namawia Rafała do ćwiczeń relaksacyjnych. Gabriela odwiedza wnuczkę w jej nowym domu. Ku swojemu zaskoczeniu, na miejscu zastaje Zofię.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także