Klan (3352)

Klan

odc. 3352

2.7/10
telenowela Polska 2018   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Darek ponownie próbuje sprowokować Czesię do kłótni, żeby zdobyć obciążające ją nagranie. Wiga nadal wypytuje Pawła o Dorotę. Dziwi ją, że w tym roku nie przysłała mu kartki na imieniny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Darek ponownie próbuje sprowokować Czesię do kłótni, żeby zdobyć obciążające ją nagranie. Zamiast się denerwować, kobieta z troską mówi o Ani. Darek znów spotyka się z mecenasem. Michał przekazuje Antkowi klucze na domu. Renacie zaś daje numer telefonu do Mildy, ponieważ kobieta potrzebuje kogoś do sprzątania. Wiga nadal wypytuje Pawła o Dorotę. Dziwi ją, że w tym roku nie przysłała mu kartki na imieniny. Mężczyzna postanawia zapytać o przebywającą w Afryce siostrę w jej zgromadzeniu zakonnym. Po zrobieniu zakupów w sklepie ogrodniczym Grażyna i Bolek wybierają się na działkę. Dołącza do nich Leopold. Witold i Ilona zastanawiają się nad wyborem rodziców chrzestnych dla Teosia. Kobieta chce, by byli to Koziełłowie. Witold nie zgadza się z nią.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także