Klan (3295)

Klan

odc. 3295

2.7/10
telenowela Polska 2018   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Maciek telefonuje z Kanady, żeby zaprosić na swój ślub Grażynę i resztę rodziny. W Elmedzie kobieta stara się o dwa tygodnie urlopu. Darek wraca z Hawajów. Brajan proponuje mu kolejny wyjazd.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Maciek telefonuje z Kanady, żeby oficjalnie zaprosić na swój ślub Grażynę i resztę rodziny. W Elmedzie Grażyna opowiada Pawłowi o uroczystości i prosi o możliwość wzięcia w czerwcu dwóch tygodniu urlopu. Chce bowiem pozwiedzać. Darek wraca z Hawajów. Mówi Czesi, że bardzo za nią tęsknił. Dziwi go, że kobieta nie cieszy się z jego powrotu. W firmie Brajan proponuje mężczyźnie kolejny wyjazd i to już za dwa dni. Koziełło opowiada Pawłowi o wizycie w domu rodzinnym Ilony. Mówi, że rodzice dziewczyny bardzo źle zareagowali, gdy dowiedzieli się o jej ciąży. Znajomy ksiądz składa wizytę Oli i Rafałowi. Pokazuje im zdjęcia niewielkiego kościoła i sugeruje, by w nim wzięli ślub. Zosia kończy pakowanie rzeczy przed wyjazdem na zieloną szkołę. Gdy okazuje się, że mama Tosi złamała nogę, Agnieszka decyduje, że pojedzie jako opieka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także