Klan (3261)

Klan

odc. 3261

2.7/10
telenowela Polska 2018   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Miłosz martwi się, że wraz z żoną będą musieli wziąć pieniądze na kupno mieszkania od rodziców. Rafał myśli już o podróży poślubnej, ale Ola studzi jego emocje. Borys przygotowuje się do matury.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Gdy los nie jest dla nich łaskawy, zawsze mogą na siebie liczyć.

W tym odcinku

Miłosz martwi się, że wraz z żoną będą musieli wziąć pieniądze na kupno mieszkania od rodziców. Rafał myśli już o podróży poślubnej, ale Ola studzi jego emocje, mówiąc, że czeka ich jeszcze organizacja wesela. Darek denerwuje się, bo Brajan nie daje mu kolejnych zleceń. Czesia w tajemnicy przed mężem interweniuje. Borys przygotowuje się do matury z biologii. Nauka ciężko mu idzie, więc Dominika obiecuje pomoc. Po rozmowie z Maćkiem Grażynka już wie, co jest przyczyną jego choroby. Leopold stara się ją uspokoić. Bożenka i Miłosz mogą wziąć kredyt komercyjny, ale muszą mieć żyrantów. Ola dowiaduje się od księdza, że nie ma żadnych przeszkód, by z ukochanym wzięli ślub kościelny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także