Klan (2992)

Klan

odc. 2992

2.7/10
telenowela Polska 2016   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Daniel zwierza się Feliksowi, że po strzelaninie zaczął doceniać życie. Po emisji programu z udziałem Pawła jego pacjentki odwołują zabiegi. Bolek rozważa rezygnację z budowy uzdrowiska.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodzin Lubiczów i Kwapiszów, m.in. Pawła (Tomasz Stockinger) i Grażyny (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), a także ich bliskich i przyjaciół. Każdego dnia mierzą się oni z rozmaitymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym.

W tym odcinku

Rafał przeprasza Olę za swoje zachowanie. Ukochana przyznaje się, że zbyt pochopnie podjęła decyzję o zawiadomieniu policji, która zatrzymała pana Gorajczyka. Po rozmowie z Rutką Bolek jest skłonny zrezygnować z budowy uzdrowiska. Myśli nawet o sprzedaży działki ze źródłami geotermalnymi, by za uzyskane pieniądze kupić mieszkanie dla Miłosza i Bożenki. Daniel zwierza się Feliksowi, że zaczął doceniać życie po strzelaninie w siedzibie sekty. Po emisji programu z udziałem Pawła jego pacjentki odwołują zabiegi. Załamany Rafał przychodzi z sądu. Okazuje się, że Gorajczyk po wyjściu z aresztu urządził rodzinie i sąsiadom awanturę. Pawełek w kiepskim humorze wraca ze szkoły.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także