Klan (2991)

Klan

odc. 2991

2.7/10
telenowela Polska 2016   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Grażynka informuje Miłosza i Bolka, że Bożenka jeszcze nie będzie rodzić. Bolek proponuje Jerzemu i Antkowi ofertę współpracy. Przyznaje, że wodami geotermalnymi chce zainteresować Rutkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodzin Lubiczów i Kwapiszów, m.in. Pawła (Tomasz Stockinger) i Grażyny (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), a także ich bliskich i przyjaciół. Każdego dnia mierzą się oni z rozmaitymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym.

W tym odcinku

Na szpitalnym korytarzu Grażynka informuje Miłosza i Bolka, że Bożenka jeszcze nie będzie rodzić i najprawdopodobniej wróci do domu. Paweł zbiera się do wizyty u dyrektora szkoły. Bolek proponuje Jerzemu i Antkowi ofertę współpracy. Przyznaje się, że wodami geotermalnymi chce zainteresować Rutkę. Wspólnicy przestrzegają go przed chciwym biznesmenem. Rafał dowiaduje się od Oli, że dziadek Gorajczyk wrócił już z wnukami do domu. Gdy ukochana mówi mu, że wezwała policję, zdenerwowany mężczyzna natychmiast tam jedzie. Na miejscu dzieci próbują bronić dziadka, z którym były na wycieczce, ale policja zabiera go ze sobą. Rafał podejrzewa, że synowa jest pod wpływem alkoholu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także