Klan (2990)

Klan

odc. 2990

2.7/10
telenowela Polska 2016   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Monika dowiaduje się, że Daniel ma wyjść ze szpitala. Boi się o jego bezpieczeństwo. Bożenka nagrywa kolejny odcinek videobloga. Ku przerażeniu Miłosza szykuje się do stania na głowie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach członków rodzin Lubiczów i Kwapiszów, m.in. Pawła (Tomasz Stockinger) i Grażyny (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), a także ich bliskich i przyjaciół. Każdego dnia mierzą się oni z rozmaitymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym.

W tym odcinku

Bolek postanawia osobiście podziękować Agnieszce za pomoc w poszukiwaniach firm zajmujących się ekspertyzami geologicznymi. Niestety, nie zastaje jej w pracy. Monika dowiaduje się, że Daniel ma wyjść ze szpitala. Ross martwi się, że syn nie będzie bezpieczny w domu. Jej dyskusję z Feliksem przerywa nadejście Wacka. Po powrocie ze szkoły Pawełek informuje ojca, że pani dyrektor chce się z nim spotkać. Chodzi o działalność społeczną młodego Lubicza w sprawie... prawa do koloru włosów uczniów. Ku przerażeniu Miłosza Bożenka, nagrywając kolejny odcinek videobloga, szykuje się do stania na głowie. W pewnym momencie czuje skurcz.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także