Ja to mam szczęście! (52)

Ja to mam szczęście! (52)

serial komediowy Polska 2012   od 7 lat
Występują:Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz
Reżyseria:Karol Klementewicz
W skrócie:Jerzy wręcza Joannie bilet na weekend w Pradze. Wszystko zaplanował. Elka jest zagrożona z matematyki. Rodzice organizują casting na korepetytora, ale żaden z kandydatów się nie nadaje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

Jerzy wręcza Joannie bilet na weekend w Pradze. Córki chce wysłać do Iwony, a Marcin sam o siebie zadba. Joanna zastanawia się, czy to aby na pewno koniec niespodzianek. Elka jest zagrożona z matematyki. Rodzice organizują casting na korepetytora tego przedmiotu, lecz niestety ich zdaniem żaden z kandydatów się do tego nie nadaje. Nikogo nie ma w domu. Jerzy ma w końcu chwilę wytchnienia. Spokój pana domu zakłóca wizyta Gniewomira. W oczekiwaniu na powrót Zosi i Natalii chce zająć Jerzego rozmową. Joanna uważa, że źle gotuje. Ma nadzieję, że jej kłopoty rozwiąże młody, przystojny Kubańczyk.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także