Ewa gotuje (9)
magazyn kulinarny Polska 2019
W skrócie: | Pierwszym daniem prowadzącej będzie sałatka z pieczoną dynią i kaszą gryczaną. Następnym leczo, a więc gulasz z różnokolorowej papryki. Na koniec dynia w formie słodkich babeczek. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Ewa Wachowicz prezentuje przepisy zainspirowane kuchnią z różnych zakątków świata, a także odkrywa uroki rodzimych potraw. Smaczne, elegancko podane dania, które proponuje, są szybkie w przygotowaniu i skomponowane z powszechnie dostępnych składników. Prowadząca podpowie również, jak pięknie nakryć stół. Jej kuchnię odwiedzą goście specjalni - autorzy ciekawych przepisów i laureaci konkursu na najlepszą recepturę.
Tym razem Ewa Wachowicz przygotuje sałatkę z pieczoną dynią i kaszą gryczaną. W ramach dania głównego poda leczo, czyli inspirowany kuchnią węgierską gulasz z różnokolorowej papryki. Na deser przygotuje dyniowe babeczki.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Ewa Wachowicz gospodarz
Zobacz także
- Ewa gotuje (435) - magazyn kulinarny - noc czw./pt., 22 na 23 maja 2:30 i 2 późniejsze emisje
- Ewa gotuje (420) - magazyn kulinarny - noc czw./pt., 22 na 23 maja 2:45
- Ewa gotuje (421) - magazyn kulinarny - noc czw./pt., 22 na 23 maja 3:15
- Ewa gotuje (396) - magazyn kulinarny - piątek, 23 maja 7:00
- Ewa gotuje (397) - magazyn kulinarny - piątek, 23 maja 7:30
- Ewa gotuje (436) - magazyn kulinarny - noc pt./sob., 23 na 24 maja 2:30 i 2 późniejsze emisje
- Ewa gotuje (422) - magazyn kulinarny - noc pt./sob., 23 na 24 maja 2:45
- Ewa gotuje (423) - magazyn kulinarny - noc pt./sob., 23 na 24 maja 3:15
- Ewa gotuje (532) - magazyn kulinarny - sobota, 24 maja 7:30
- Ewa gotuje (533) - magazyn kulinarny - sobota, 24 maja 8:00 i 1 późniejsza emisja