Ewa gotuje (363)
magazyn kulinarny Polska 2019
| W skrócie: | Gospodyni przygotuje pożywne posiłki dla lubiących chodzić po górach. Na śniadanie Ewa Wachowicz zaproponuje jaja sadzone z kiełbasą, pomidorami i papryką. Następnie przyrządzi bigos bez mięsa. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Ewa Wachowicz prezentuje przepisy zainspirowane kuchnią z różnych zakątków świata, a także odkrywa uroki rodzimych potraw. Smaczne, elegancko podane dania, które proponuje, są szybkie w przygotowaniu i skomponowane z powszechnie dostępnych składników. Prowadząca podpowie również, jak pięknie nakryć stół. Jej kuchnię odwiedzą goście specjalni - autorzy ciekawych przepisów i laureaci konkursu na najlepszą recepturę.
Gospodyni programu przygotuje pożywne posiłki dla lubiących chodzić po górach. Na śniadanie Ewa Wachowicz zaproponuje jaja sadzone z kiełbasą oraz pomidorami i papryką. Następnie przyrządzi bigos bez mięsa. Na zakończenie zrobi smoothie malinowe oraz szpinakowe z gęstym jogurtem.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Ewa Wachowicz
gospodarz
Zobacz także
- Ewa gotuje (426) - magazyn kulinarny - noc pt./sob., 3 na 4 kwietnia 3:00 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (425) - magazyn kulinarny - noc pt./sob., 3 na 4 kwietnia 3:10
- Ewa gotuje (563) - magazyn kulinarny - dziś, 4 kwietnia 7:30
- Ewa gotuje (564) - magazyn kulinarny - dziś, 4 kwietnia 8:00 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (566) - magazyn kulinarny - dziś, 4 kwietnia 11:35
- Ewa gotuje (427) - magazyn kulinarny - noc sob./niedz., 4 na 5 kwietnia 2:30 i 2 późniejsze emisje
- Ewa gotuje (428) - magazyn kulinarny - noc niedz./pon., 5 na 6 kwietnia 2:30 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (429) - magazyn kulinarny - noc pon./wt., 6 na 7 kwietnia 2:30 i 2 późniejsze emisje
- Ewa gotuje (430) - magazyn kulinarny - noc wt./śr., 7 na 8 kwietnia 2:30 i 2 późniejsze emisje
- Ewa gotuje (431) - magazyn kulinarny - noc śr./czw., 8 na 9 kwietnia 2:30 i 2 późniejsze emisje
