Ewa gotuje (313)

Ewa gotuje (313)

magazyn kulinarny Polska 2017   od 7 lat
W skrócie:Ewa Wachowicz ugotuje zupę cebulową. Zamiast wina białego doda czerwone. Na danie główne usmaży kotlety mielone z dorsza. Rybne sznycelki trafią na stół w towarzystwie purée z topinamburu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ewa Wachowicz prezentuje przepisy zainspirowane kuchnią z różnych zakątków świata, a także odkrywa uroki rodzimych potraw. Smaczne, elegancko podane dania, które proponuje, są szybkie w przygotowaniu i skomponowane z powszechnie dostępnych składników. Prowadząca podpowie również, jak pięknie nakryć stół. Jej kuchnię odwiedzą goście specjalni - autorzy ciekawych przepisów i laureaci konkursu na najlepszą recepturę.

W kolejnym odcinku programu Ewa Wachowicz ugotuje zupę cebulową, lecz zamiast wina białego doda czerwone. Na danie główne usmaży kotlety mielone z dorsza. Rybne sznycelki trafią na stół w towarzystwie purée z topinamburu oraz sałatki z pomidorków koktajlowych. Na deser prowadząca upiecze ciasto czekoladowe z rodzynkami, orzechami i czerwonym winem, przyozdobione lukrem w kolorze pudrowego różu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także