Enduro bojz

Enduro bojz

3.4/10 2.8/10
FILM OBYCZAJOWY Polska 2000   od 16 lat
Występują:Jan Wieczorkowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Barbara Kurzaj, Adam Ferency
Reżyseria:Piotr Starzak
W skrócie:Kuba i Robert fascynują się motorami enduro. Pewnego dnia po kłótni z ojcem Kuba kradnie rewolwer i ucieka motorem z Robertem w Bieszczady.
Opowieść o chłopcu, który kochał motocykle, ale nie mógł porozumieć się z ojcem, więc uciekł z domu. W swej istocie opowieść o niczym i do niczego.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Licealiści Kuba (Jan Wieczorkowski) i Robert (Andrzej Andrzejewski) są dobrymi przyjaciółmi. Obaj fascynują się motorami enduro. Chcąc zarobić na wymarzone pojazdy, pracują przy rozwożeniu pizzy. Kuba ma bogatych rodziców, ale ojciec (Krzysztof Pieczyński) nie jest zachwycony pasją swojego syna. Mimo to dzięki pomocy matki Kuba kupuje motor. Niestety, ojciec odkrywa spisek. Gdy pewnego wieczoru chłopak wraca do domu, zastaje swój motor przykuty do muru grubym łańcuchem. Ojciec okazuje się nieubłagany. W nocy zdesperowany Kuba kradnie z domu rewolwer i ucieka z Robertem w Bieszczady. Z powodu kłótni na stacji benzynowej chłopcami zaczyna się interesować policja. W tym samym czasie na górskich drogach komisarz (Adam Ferency) prowadzi pościg za niebezpiecznym przestępcą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)