Echo serca (9)

Echo serca (9)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamilla Baar-Kochańska, Antoni Pawlicki, Julia Pogrebińska, Przemysław Sadowski
W skrócie:Lekarze opiekują się ofiarami wypadku, 9-letnią Małgosią i jej niewiele starszym bratem. Jan odkrywa na ciele dziewczynki liczne ślady pobicie. Joanna próbuje popełnić samobójstwo. Ratuje ją Bartek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po trudnych doświadczeniach w Londynie Magdalena Borska (Kamilla Baar-Kochańska) wraca do kraju. W Szpitalu Północnym znajduje zatrudnienie jako wykwalifikowany psycholog. Już pierwszego dnia musi się zmierzyć z problemami pacjentów, choć ją samą dręczą koszmary z przeszłości. To sprawia, że trudno jej nawiązać relacje ze współpracownikami, a zwłaszcza ordynatorem chirurgii (Przemysław Sadowski). Każdy z członków personelu medycznego nosi w sobie traumę po nieudanej akcji ratowniczej. W głównej roli występuje znana z innego medycznego serialu, "Na dobre i na złe", Kamilla Baar-Kochańska. Na ekranie partnerują jej m.in.: Antoni Pawlicki, Przemysław Sadowski, Julia Pogrebińska, Maciej Mikołajczyk, Olga Sarzyńska i Dorota Segda.

W tym odcinku

Lekarze opiekują się ofiarami wypadku, 9-letnią Małgosią i jej niewiele starszym bratem Krzyśkiem. Podczas operacji dziewczynki Jan odkrywa na ciele małej pacjentki liczne ślady pobicie. Podejrzewa, że nad Małgosią znęcają się jej rodzice zastępczy. Magda zawiadamia opiekę społeczną. Nieoczekiwanie brat 9-latki przyznaje się do niechlubnego czynu. Borskiej udaje się zyskać zaufanie dzieci i wkrótce poznaje prawdę. Bartek ratuje nieprzytomną Joannę. O próbie samobójczej lekarki dowiaduje się Magda. Obiecuje zachować tę informację dla siebie, ale wymusza na mężu Joanny, by wspólnie udali się do terapeuty. Pogarsza się stan Ewy. Kobieta ma problemy z mówieniem i wykonywaniem najprostszych czynności. Mimo to wymusza na Andrzeju sentymentalną podróż.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także