Echo serca (15)

Echo serca (15)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamilla Baar-Kochańska, Antoni Pawlicki, Julia Pogrebińska, Przemysław Sadowski
W skrócie:Zakochani w sobie Monika i Konrad kupują wspólne mieszkanie. Oboje pracują na basenie jako ratownicy. Pewnego dnia Monika podczas nauki nurkowania na tzw. bezdechu traci przytomność pod wodą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po trudnych doświadczeniach w Londynie Magdalena Borska (Kamilla Baar-Kochańska) wraca do kraju. W Szpitalu Północnym znajduje zatrudnienie jako wykwalifikowany psycholog. Już pierwszego dnia musi się zmierzyć z problemami pacjentów, choć ją samą dręczą koszmary z przeszłości. To sprawia, że trudno jej nawiązać relacje ze współpracownikami, a zwłaszcza ordynatorem chirurgii (Przemysław Sadowski). Każdy z członków personelu medycznego nosi w sobie traumę po nieudanej akcji ratowniczej. W głównej roli występuje znana z innego medycznego serialu, "Na dobre i na złe", Kamilla Baar-Kochańska. Na ekranie partnerują jej m.in.: Antoni Pawlicki, Przemysław Sadowski, Julia Pogrebińska, Maciej Mikołajczyk, Olga Sarzyńska i Dorota Segda.

W tym odcinku

Zakochani w sobie Monika i Konrad właśnie kupują wspólne mieszkanie. Oboje pracują na basenie jako ratownicy. Pewnego dnia Monika podczas nauki nurkowania na tzw. bezdechu traci przytomność pod wodą. Spędza tam 20 minut. W szpitalu kobieta wciąż nie odzyskuje przytomności. Jan nie potrafi określić, w jakim stopniu został uszkodzony mózg pacjentki. Konrad przekonany o śmierci ukochanej, wkrótce popełnia samobójstwo. Magda obarcza siebie winą za tę tragedię. Thomas szuka pieniędzy na spłatę długów. Prosi Staszka o pomoc. Do Jana dociera wieść o pojawieniu się w stolicy Krystyny, matki Poli.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także