Echo serca (7)

Echo serca (7)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamilla Baar-Kochańska, Antoni Pawlicki, Julia Pogrebińska, Przemysław Sadowski
W skrócie:Podczas joggingu w parku Magda śpieszy z pomocą rannej kobiecie. W szpitalu okazuje się, że nieznajoma niedawno urodziła dziecko. Obrażenia widoczne na jej ciele są wynikiem samookaleczenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po trudnych doświadczeniach w Londynie Magdalena Borska (Kamilla Baar-Kochańska) wraca do kraju. W Szpitalu Północnym znajduje zatrudnienie jako wykwalifikowany psycholog. Już pierwszego dnia musi się zmierzyć z problemami pacjentów, choć ją samą dręczą koszmary z przeszłości. To sprawia, że trudno jej nawiązać relacje ze współpracownikami, a zwłaszcza ordynatorem chirurgii (Przemysław Sadowski). Każdy z członków personelu medycznego nosi w sobie traumę po nieudanej akcji ratowniczej. W głównej roli występuje znana z innego medycznego serialu, "Na dobre i na złe", Kamilla Baar-Kochańska. Na ekranie partnerują jej m.in.: Antoni Pawlicki, Przemysław Sadowski, Julia Pogrebińska, Maciej Mikołajczyk, Olga Sarzyńska i Dorota Segda.

W tym odcinku

Podczas joggingu w parku Magda śpieszy z pomocą rannej nieznajomej. W szpitalu okazuje się, że kobieta o nieznanej tożsamości niedawno urodziła dziecko. Obrażenia widoczne na jej ciele są zaś wynikiem samookaleczenia. Borska podejrzewa, że młoda matka cierpi na depresję poporodową. Wkrótce w Szpitalu Północnym zjawia się mąż Alicji, Damian. Mężczyzna informuje medyków, że jego żona wyszła wcześnie rano z malutką Oliwką. Problem w tym, że ich dwumiesięczna córeczka zniknęła. Jan decyduje się na szczerą rozmowę z Joanną. Ciąża jego kochanki przestaje być tajemnicą. Wieść ta dociera także do Bartka.

Występują (pokaż wszystkich)