Echo serca 2 (30)

Echo serca 2 (30)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamilla Baar-Kochańska, Ewa Gorzelak, Antoni Pawlicki, Katarzyna Dmoch
Reżyseria:Tomasz Szafrański
W skrócie:Lekarze walczą o życie ofiar czołowego zderzenia. Jedną z nich jest Natasza, która pozwała kiedyś Stommę do sądu. Agnieszka odkrywa, że wypadek mógł być efektem paktu samobójczego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy psycholog Magdaleny Borskiej, która po trudnych doświadczeniach w Londynie wraca do Polski i podejmuje pracę w Szpitalu Północnym w Warszawie. Ordynator chirurgii Stomma (Przemysław Sadowski) dochodzi do siebie po śmierci żony i stara się rozpocząć nowe życie. Ze swoimi problemami borykają się także chirurg Jan Sowiński (Antoni Pawlicki) i anestezjolog Joanna Winiarska (Julia Pogrebińska).

W tym odcinku

Podczas nocnego dyżuru karetki przywożą do Szpitala Północnego dwie pacjentki w stanie krytycznym. Młode kobiety zderzyły się czołowo, jadąc z dużą prędkością po obwodnicy. Pierwsza na SOR trafia Iwona. Sowiński natychmiast zabiera ją na blok operacyjny. Drugą poszkodowaną jest Natasza, która pozwała kiedyś Stommę do sądu po tym, jak została poparzona podczas zabiegu. Stomma, który pełni dyżur na chirurgii, nie ma wyjścia. Wbrew radom kolegów musi osobiście przeprowadzić operację, by ratować pacjentkę. Agnieszka odkrywa, że wypadek nie był przypadkowy. Obie dziewczyny w tym samym czasie leżały na oddziale leczenia poparzeń i borykały się z ciężką depresją. Psycholog zaczyna podejrzewać, że Iwona i Natasza zaprzyjaźniły się podczas leczenia i zawiązały pakt samobójczy. Wydaje się, że ten plan się nie powiódł, ale walka o ich życie nie jest jeszcze zakończona. W tym samy czasie z Dubaju, dokąd doktor Jefferson zabrał Magdę na kolejny zabieg, nadchodzą smutne wieści. Okazuje się, że nie udało się usunąć odłamka, który utkwił niedaleko pnia mózgu doktor Borskiej.

Występują (pokaż wszystkich)