Echo serca 2 (28)

Echo serca 2 (28)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamilla Baar-Kochańska, Antoni Pawlicki, Julia Pogrebińska, Przemysław Sadowski
Reżyseria:Tomasz Szafrański
W skrócie:Kierowca karetki potrąca na pasach matkę z 10-miesięcznym dzieckiem. Kobieta ma przy sobie oświadczenie, w którym nie zgadza się na transfuzję krwi. By ocalić niemowlę, Jan nie respektuje jej woli.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy psycholog Magdaleny Borskiej, która po trudnych doświadczeniach w Londynie wraca do Polski i podejmuje pracę w Szpitalu Północnym w Warszawie. Ordynator chirurgii Stomma (Przemysław Sadowski) dochodzi do siebie po śmierci żony i stara się rozpocząć nowe życie. Ze swoimi problemami borykają się także chirurg Jan Sowiński (Antoni Pawlicki) i anestezjolog Joanna Winiarska (Julia Pogrebińska).

W tym odcinku

Kierowca karetki, którą jedzie Bartek, potrąca na pasach matkę z 10-miesięcznym dzieckiem. Oboje poszkodowani trafiają na SOR w stanie krytycznym. Andrzej i Jan podejmują dramatyczną walkę o ich życie. Natrafiają jednak na poważną przeszkodę. Kobieta ma przy sobie oświadczenie woli, w którym nie zgadza się na transfuzję krwi ani u siebie, ani u synka. Andrzejowi udaje się uratować pacjentkę, nie łamiąc narzuconych przez nią zasad. Jan nie ma jednak wyjścia - chcąc ocalić chłopczyka, musi przetoczyć mu krew. Gdy na miejscu zjawia się ojciec dziecka, lekarze wiedzą, że czekają ich kłopoty. Rodzice porzucają synka w szpitalu. Bartek czuje się winny. Uważa, że mógł zapobiec wypadkowi. Szuka wsparcia u Kasi. Ada rozpoczyna pracę w Szpitalu Północnym. Jej pierwszy dzień na SOR-ze jest bardzo ciężki. Andrzej cieszy się, że będzie ją teraz często widywał.

Występują (pokaż wszystkich)