Echo serca 2 (18)

Echo serca 2 (18)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kamilla Baar-Kochańska, Antoni Pawlicki, Julia Pogrebińska, Przemysław Sadowski
W skrócie:Po wybuchu gazu w szpitalu trwa akcja ratunkowa. Wśród poszkodowanych są członkowie personelu medycznego: Szymon, Kaśka, Anita i Hania. Jan i Thomas zauważają, że nigdzie nie ma Magdy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy psycholog Magdaleny Borskiej, która po trudnych doświadczeniach w Londynie wraca do Polski i podejmuje pracę w Szpitalu Północnym w Warszawie. Ordynator chirurgii Stomma (Przemysław Sadowski) dochodzi do siebie po śmierci żony i stara się rozpocząć nowe życie. Ze swoimi problemami borykają się także chirurg Jan Sowiński (Antoni Pawlicki) i anestezjolog Joanna Winiarska (Julia Pogrebińska).

W tym odcinku

Po wybuchu gazu w szpitalu trwa akcja ratunkowa. Strażacy próbują wydostać rannych z zawalonej części budynku. Wśród poszkodowanych są członkowie personelu medycznego: Szymon, Kaśka, Anita i Hania. Jan i Thomas zauważają, że nigdzie nie ma Magdy. Służbom udaje się dotrzeć do kotłowni, gdzie znajdują się Maciek, Borska i jeden z pacjentów, Franek. Istnieje podejrzenie, ze ten ostatni celowo doprowadził do eksplozji. Sytuacja staje się napięta, gdy okazuje się, że, jeśli Magda zostanie uwolniona, to Franek umrze. Pracy strażakom nie ułatwia córka mężczyzny, Luiza, która wszystkiemu się przygląda.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także