Dorota was urządzi! (7/12)

Dorota was urządzi! (7/12)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Monika i Wodzisław to uporządkowani ludzie, w których mieszkaniu królują beton i szare barwy. Ponieważ nie boją się eksperymentować, prowadząca ma całkowitą wolność w nowej aranżacji pomieszczeń.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziennikarka i projektantka wnętrz, Dorota Szelągowska, po raz kolejny udowodni, że w trzy dni i z ograniczonym budżetem można całkowicie odmienić wnętrze mieszkania. Zmiana taka wpłynie też na jakość życia domowników. Funkcjonalność i wyobraźnia oraz perfekcyjne dopasowanie do właścicieli - to według prowadzącej przepis na idealne cztery kąty. Trzeba tylko przestać obawiać się remontu i bałaganu, który temu towarzyszy. Widzowie zobaczą, jak zareagują bohaterowie, których wnętrza zmienią się nie do poznania

Monika i Wodzisław to uporządkowani ludzie, w których mieszkaniu królują beton, szare kolory oraz - w pokoju dziecięcym - tablicówka. Dorota ma wrażenie, że trafiła na swoje bratnie dusze. Ponieważ nowi uczestnicy programu nie boją się eksperymentować, prowadząca ma całkowitą wolność aranżacyjną. W ich małej sypialni, gdzie dotąd można było znaleźć tylko pudła i jedną komodę, pojawi się duże łóżko z zagłówkiem z paneli podłogowych. Z kolei ścianę i sufit pokryje - nie do końca prawdziwy - beton. Dorota skorzysta z okazji, żeby zaprezentować swoim widzom, w jaki sposób za pomocą farby i pędzla uzyskać efekt betonowej ściany. Pokaże również sposób na przygotowanie kreślarskiej lampy, czyli hitu lat 80. Prowadząca spełni też życzenie Moniki i Wodzisława, którzy marzyli o spotkaniu z Darkiem Stolarzem. W jego pracowni para sama stworzy dla siebie łóżko.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także