Dorota was urządzi! (10/12)

Dorota was urządzi! (10/12)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Do Doroty zgłaszają się dwie siostry. Jedna studiuje na wydziale architektury wnętrz, a druga na budownictwie. Potrzebują pomocy przy remoncie mieszkania, które dotąd dzieliły z rodzicami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dorota Szelągowska odmienia mieszkania widzów. Spełnia marzenia, godzi gusta współlokatorów i całkowicie przeobraża niedopracowane wnętrza. Budżet każdego remontu wynosi siedem tysięcy złotych, a metamorfoza nie może trwać dłużej niż trzy dni. Prowadząca i jej ekipa zrobią wszystko, by sprostać wymaganiom i urzeczywistnić fantazje bohaterów odcinka.

Do Doroty zgłaszają się dwie siostry. Co zaskakujące jedna studiuje na wydziale architektury wnętrz, a druga na budownictwie. Potrzebują pomocy przy remoncie mieszkania, które dotąd dzieliły z rodzicami. Transformację planują zacząć od salonu. Pokój od dwudziestu lat wygląda dokładnie tak samo. Dziewczyny pragną dostosować go do własnych upodobań, ponadto chcą podnieść funkcjonalność pomieszczenia. Dorota, zgodnie z oczekiwaniami swoich klientek, postawi na biel i drewno. Podzieli salon na dwie strefy: wypoczynkową, z narożnikiem, komodą i stołem, oraz kominkową, z półkami na książki i miejscem na telewizor. Specjalną niespodzianką będzie wymarzony przez siostry kominek. Z drewnianych odpadków dekoratorka przygotuje ozdoby na ściany, oprócz tego pokaże, jak stworzyć obrazy przypominające prawdziwe dzieła sztuki. W warsztacie Darka Stolarza z dwóch ciężkich plastrów z pnia drzewa powstaną urocze stoliki kawowe. Dzięki wysiłkom ekipy mieszkanie w bloku przemieni się w rodzinny dom pod miastem.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także