Dorota was urządzi! (11/12)

Dorota was urządzi! (11/12)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Maciek i Mateusz mają mnóstwo pasji i niespożyte pokłady energii. Po wielu namowach tata zgodził się, by chłopcy zajęli sypialnię rodziców. Dorota ma pomóc w urządzaniu nowego królestwa bliźniaków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dorota Szelągowska odmienia mieszkania widzów. Spełnia marzenia, godzi gusta współlokatorów i całkowicie przeobraża niedopracowane wnętrza. Budżet każdego remontu wynosi siedem tysięcy złotych, a metamorfoza nie może trwać dłużej niż trzy dni. Prowadząca i jej ekipa zrobią wszystko, by sprostać wymaganiom i urzeczywistnić fantazje bohaterów odcinka.

Bliźniacy Maciek i Mateusz mają mnóstwo pasji i niespożyte pokłady energii. Po wielu namowach ze strony ich mamy tata zgodził się, by chłopcy zajęli dużą sypialnię, w której dotąd spali rodzice. Dorota ma pomóc rodzinie w urządzaniu nowego królestwa bliźniaków. To największe pomieszczenie w historii tego programu. Prowadząca musi nie tylko zmieścić się w budżecie, ale jeszcze spełnić wymagania Maćka i Mateusza. Chłopcy chcą umieścić w swoim pokoju matę do breakdance'u i kącik dla didżeja, ponadto trzeba zadbać, by każdy z nich miał w sypialni własną przestrzeń. Dorota werandę przemieni w hip-hopową jaskinię z graffiti na ścianie, a z samej sypialni uczyni kreatywną przestrzeń do zabawy, która zarazem będzie doskonałym miejscem do wypoczynku. Do tej metamorfozy prowadząca użyje europalet i szafek wybranych przez matkę chłopców, ponadto skorzysta z pomocy profesjonalnego grafficiarza. Z kolei jej stały pomocnik, Darek Stolarz, będzie miał okazję sprawdzić się w roli niani.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także