Dorota inspiruje (7)

Dorota inspiruje (7)

reality show Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Dorota i Aleksander kupili na rynku wtórnym mieszkanie, które wspólnie urządzają. Dorota Szelągowska postanawia pomóc małżeństwu w odnowieniu kuchni. Para marzy o nowoczesnym i funkcjonalnym wnętrzu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dorota Szelągowska powraca z kolejnym sezonem programu, w którym burzy, buduje, urządza i maluje, ale przede wszystkim - inspiruje widzów. Już wchodząc do danego mieszkania wie, jakich zmian dokonać, żeby nie tylko uczynić je pięknym, ale też użytecznym. Najczęściej powtarzające się problemy to brak przestrzeni oraz funkcjonalności, a także przestarzały wystrój. Podczas remontów wspierają ja projektantka Marika, stolarz Darek czy szef ekipy budowlanej Ivan. Ten ostatni potrafi urzeczywistnić każde, nawet najbardziej szalone marzenie prowadzącej. W każdym odcinku znajdzie się nowa metamorfoza jednego, wybranego przez uczestników pomieszczenia.

Dorota i Aleksander zakupili na rynku wtórnym mieszkanie, które teraz wspólnie urządzają. Zastany wystrój nie do końca pasuje nowym właścicielom, którzy postanowili jednak trochę pozmieniać. Mężczyzna wiele robót wykonuje samodzielnie. Remont jednak trwa zbyt długo. Dorota Szelągowska postanawia pomóc małżeństwu, któremu zabrakło już sił i cierpliwości na to, jak odmienić kuchnię. Para marzy o nowoczesnym i funkcjonalnym wnętrzu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także