Detektyw Monk (9)

Detektyw Monk

sezon 8 odc. 9

(Monk: Happy Birthday, Mr. Monk)

serial kryminalny USA 2009   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Jason Gray-Stanford, Ted Levine, Traylor Howard
Reżyseria:Tawnia McKiernan
W skrócie:Ktoś wpycha dozorcę Bradleya Fostera do urządzenia miażdżącego odpady. Dozorca ginie. Monk zostaje skierowany do Richarda Mecklera. Ochroniarz miał dyżur tej nocy, kiedy dokonano morderstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy detektywa Adriana Monka (Tony Shalhoub). Pracował w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Został zmuszony do rezygnacji ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw morderstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. Wspiera go asystentka Natalie Teeger (Traylor Howard).

W tym odcinku

Dozorca Bradley Foster zostaje wepchnięty do urządzenia miażdżącego odpady i ginie w męczarniach. Prowadzący śledztwo Monk zostaje skierowany do Richarda Mecklera. Ochroniarz miał dyżur tej nocy, podczas której dokonano morderstwa. Detektyw zastaje Mecklera na demonstrowaniu samoczyszczącego odkurzacza produkcji niejakiego Kurta Pressmana. Przesłuchiwany twierdzi, że nic nie wie na temat zbrodni. Niedługo potem zostaje otruty. Tymczasem Natalie organizuje imprezę z okazji 50. urodzin Adriana, na której przypadkiem pojawia się Pressman. Splot dziwnych okoliczności uzmysławia Monkowi, że prawdziwym wynalazcą dochodowego odkurzacza był zmarły Bradley.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także