Detektyw Monk (8)

Detektyw Monk

sezon 8 odc. 8

(Monk: Mr. Monk Goes to Group Therapy)

serial kryminalny USA 2009   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Jason Gray-Stanford, Hector Elizondo, Ted Levine
Reżyseria:Anton Cropper
W skrócie:Adrian idzie na grupową sesję terapeutyczną. Spotyka tam swojego rywala. Dowiaduje się, że jedna z osób biorących udział w spotkaniach zginęła w wypadku. Wkrótce zaczynają umierać kolejne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy detektywa Adriana Monka (Tony Shalhoub). Pracował w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Został zmuszony do rezygnacji ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw morderstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. Wspiera go asystentka Natalie Teeger (Traylor Howard).

W tym odcinku

Pewnego dnia Adrian otrzymuje informację, że jego ubezpieczenie nie pokrywa już kosztów indywidualnych terapii detektywa. W tej sytuacji jest on zmuszony udać się na sesję grupową prowadzoną przez doktora Nevena Bella (Hector Elizondo). W ten sposób śledczy spotyka swego starego znajomego i zarazem odwiecznego rywala - Harolda Krenshawa (Tim Bagley). Dowiaduje się ponadto, że w zajęciach brała także udział kobieta o imieniu Barbara, która zginęła kilka tygodni wcześniej, lecz jej śmierć tylko z pozoru wyglądała na wypadek. Wkrótce zaczynają ginąć kolejni członkowie grupy, aż w końcu przy życiu zostaje tylko Monk, Harold i dr Bell. Odwieczni rywale wzajemnie oskarżają się o popełnienie zbrodni. Przekonują się, że obaj byli w błędzie, kiedy zostają porwani.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także