Detektyw Monk (7)

Detektyw Monk

sezon 6 odc. 7

(Monk: Mr. Monk and the Daredevil)

serial kryminalny USA 2007-2008   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Ted Levine, Jason Gray-Stanford, Traylor Howard
Reżyseria:Jonathan Collier
W skrócie:Frisco Fly, śmiałek, który wspina się na wieżowce bez zabezpieczenia, spada podczas jednej z prób. Jego wypadek nie był przypadkowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy detektywa Adriana Monka. Pracował on w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Zrezygnował ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do czynnej służby w policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw morderstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. Jego asystentką jest Natalie Teeger.

W tym odcinku

Frisco Fly - śmiałek, który wspina się na wieżowce bez zabezpieczenia - spada podczas jednej z prób wdrapania się na budynek. Cudem unika śmierci. Okazuje się, że mający dużo szczęścia ekwilibrysta to Harold Krenshaw - pacjent doktora Krogera. Detektyw Monk jest zszokowany, że Haroldowi, który ma więcej fobii niż on, nie przeszkadza to w uprawianiu akrobacji. Wychodzi na jaw, że wypadek Krenshawa nie był przypadkowy - usiłował go zabić kuzyn. Adrian pomaga kapitanowi Stottlemeyerowi zidentyfikować mężczyznę znalezionego w spalonym samochodzie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)