Detektyw Monk (7)

Detektyw Monk

sezon 8 odc. 7

(Monk: Mr. Monk and the Voodoo Curse)

serial kryminalny USA 2009   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Jason Gray-Stanford, Ted Levine, Traylor Howard
Reżyseria:Andre Belgrader
W skrócie:Starsza kobieta ginie od uderzenia piłeczką bejsbolową. Śledczy znajdują w jej domu przesyłkę z laleczką wudu. Monk i Natalie próbują wyjaśnić sprawę. Tymczasem dochodzi do kolejnych zgonów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy detektywa Adriana Monka (Tony Shalhoub). Pracował w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Został zmuszony do rezygnacji ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw morderstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. Wspiera go asystentka Natalie Teeger (Traylor Howard).

W tym odcinku

Starsza kobieta ginie od uderzenia piłeczką bejsbolową. Śledczy znajdują w domu zmarłej przesyłkę pocztową zawierającą laleczkę wudu z przyklejoną do głowy małą kulką. Monk i Natalie próbują wyjaśnić sprawę, ale w tym samym czasie dochodzi do kolejnych zgonów. Zarówno ofiara uderzenia pioruna, jak i ataku serca otrzymały przed śmiercią małe figurki z elementem sugerującym, w jaki sposób dana osoba zginie. Niebawem również Natalie otrzymuje lalkę z odciętą głową. Na szczęście, Adrianowi udaje się ustalić, że podejrzane zgony mają niewiele wspólnego z czarną magią, zaś cała sprawa jest zręcznie przygotowaną mistyfikacją, mającą na celu odwrócenie uwagi od mordercy jednej z ofiar.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także