Detektyw Monk (7/16)

Detektyw Monk

sezon 4 odc. 7/16

(Monk: Mr. Monk Goes to a Wedding)

serial kryminalny USA 2005-2006   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Traylor Howard, Jason Gray-Stanford, Ted Levine
Reżyseria:Tony Palmieri
W skrócie:Odbywa się ślub Jonathana, brata Nathalie. Porucznik Disher zostaje potrącony przez samochód. Kierowca ucieka. Monk ma wyjaśnić to zdarzenie. Ustala, że samochód należał do krewnego Natalie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Adrian Monk (Tony Shalhoub) pracował w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Zrezygnował ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do czynnej służby w policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw zabójstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. W rozwiązywaniu zagadek detektywistycznych pomaga mu jego asystentka, Natalie.

W tym odcinku

Brat Natalie, Jonathan (Rob Benedict), zaprasza rodzinę na swój ślub. Teeger (Traylor Howard) prosi porucznika Dishera (Jason Gray-Stanford), żeby jej towarzyszył. Uroczystość odbywa się w ekskluzywnym kurorcie. Na miejscu porucznik zostaje potrącony przez samochód i ledwie uchodzi z życiem. Kierowca ucieka. Monk (Tony Shalhoub) i Stottlemeyer (Ted Levine) przyjeżdżają wyjaśnić to zdarzenie. Ustalają, że samochód należał do jednego z krewnych Natalie. Wszyscy goście są więc podejrzani. Na dodatek okazuje się, że został zamordowany wynajęty fotograf. Stottlemeyer, z pomocą lokalnej policji, stwierdza, że główną podejrzaną jest narzeczona Jonathana, Theresa (Ashley Williams), która dla pieniędzy zabiła swojego poprzedniego męża.

Nagrody

Złoty Glob - aktor w serialu komediowym lub musicalu

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)