Detektyw Monk (6/16)

Detektyw Monk

sezon 3 odc. 6/16

(Monk: Mr. Monk Takes His Medicine)

serial kryminalny USA 2004-2005   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Stanley Kamel, Ted Levine, Melora Hardin
Reżyseria:Randy Zisk
W skrócie:Kapitan Stottlemeyer zostaje postrzelony w momencie, w którym zamierza aresztować przestępcę. Podczas próby zatrzymania podejrzanego Monk dostaje ataku nerwicy. Bandyta ucieka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzecia seria przygód detektywa Adriana Monka (Tony Shalhoub), specjalisty od oględzin miejsca zbrodni. Od kilku lat cierpi on na nerwicę natręctw, która objawia się m.in. wstrętem do kontaktu fizycznego z innymi osobami. Zawód detektywa jest jego pasją, dlatego mimo kłopotów zdrowotnych pracuje jako prywatny konsultant wydziału zabójstw w San Francisco. Jego były szef, kapitan Leland Stottlemeyer (Ted Levine), często prosi go o pomoc w rozwiązywaniu skomplikowanych zadań. Wykorzystując swe pedantyczne usposobienie, Monk potrafi dostrzec szczegóły niewidoczne dla innych.

W tym odcinku

Kapitan Stottlemeyer zostaje postrzelony, gdy zamierza aresztować przestępcę. Podczas próby zatrzymania podejrzanego Monk dostaje ataku nerwicy i bandyta ucieka. Lekarz przepisuje Adrianowi nowe leki, które mu pomagają, ale jednocześnie ich zażywanie uniemożliwia mu kontynuowanie dochodzenia. Przestaje brać medykamenty, gdy orientuje się, że nie potrafi przypomnieć sobie twarzy swojej zmarłej żony. Natychmiast kojarzy ze sobą dwa fakty, które wydarzyły się prawie równocześnie - postrzelenie kapitana i samobójczy skok z okna pewnej kobiety. W liście pożegnalnym donosiła ona, że jej mąż planuje napad na konwój z pieniędzmi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)