Detektyw Monk (3)

Detektyw Monk

sezon 2 odc. 3

(Monk: Mr. Monk Goes to the Ballgame)

serial kryminalny USA 2003   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Bitty Schram, Ted Levine, Jason Gray-Stanford
Reżyseria:Michael Spiller
W skrócie:Dyrektor generalny i jego żona zostają zamordowani na opuszczonym parkingu, a jedyne poszlaki to ostatnie słowa mężczyzny i popsuty system nawigacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga część przygód detektywa z wydziału zabójstw w San Francisco - Adriana Monka. Mężczyzna, specjalista od oględzin miejsca zbrodni, jest obdarzony dobrą pamięcią, niezwykłą logiką i umiejętnością łączenia faktów, których nikt oprócz niego by nie skojarzył. Cierpi na nerwicę natręctw, która objawia się m.in. wstrętem do kontaktu fizycznego z innymi osobami. W powrocie do stanu psychicznej równowagi pomaga mu pielęgniarka Sharona Fleming (Bitty Schram). Detektyw Monk rozwiązuje niezwykle skomplikowane zagadki kryminalne i tym samym staje się niezastąpiony dla byłego szefa kapitana Lelanda Stottlemeyera.

W tym odcinku

Prezes dużej firmy wyjeżdża na weekend wraz ze swoją żoną. System nawigacji satelitarnej zainstalowany w jego samochodzie podaje błędne wskazówki. Zamiast do kurortu kieruje go na odludny teren. Tam czeka na parę zabójca. Detektyw Adrian Monk ustala, że to żona prezesa, Erin, była głównym celem mordercy. Jej mąż przed śmiercią zdążył wypowiedzieć tajemnicze zdanie: "Dziewczyny nie zjedzą 15 pizz." Nikt nie wie, co oznacza ta wskazówka. Wkrótce Monk odkrywa, że Erin miała romans ze znanym bejsbolistą i składa elementy kryminalnej układanki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także