Detektyw Monk (15)

Detektyw Monk

sezon 7 odc. 15

(Monk: Monk and the Magician)

serial kryminalny USA 2009   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Jason Gray-Stanford, Ted Levine, Traylor Howard
Reżyseria:Randy Zisk
W skrócie:Kevin, księgowy magika Toriniego, zauważa niezgodność w jego dokumentach. Torini prosi, by Kevin, magik-amator, zastąpił go podczas wieczornego występu. Tuż po nim Kevin zostaje zamordowany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy detektywa Adriana Monka. Pracował w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Został zmuszony do rezygnacji ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw morderstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. Jego asystentką jest Natalie Teeger.

W tym odcinku

Kevin Dorfman, zaprzyjaźniony sąsiad Adriana, zostaje księgowym znanego magika, Wielkiego Toriniego. Pewnego dnia zauważa on pewną niezgodność w dokumentach. Natychmiast powiadamia o problemie sztukmistrza i jego asystentkę, Tanyę. Torini bagatelizuje jednak sprawę. Wkrótce prosi, by Kevin, który amatorsko para się magią, zastąpił go podczas wieczornego występu. Na widowni obecni są także Adrian i Natalie. Po nieudanym pokazie Dorfman zostaje znaleziony martwy. Monk rozpoczyna śledztwo. Zgłasza się na ochotnika podczas kolejnego występu iluzjonistycznego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także