Detektyw Monk (12)

Detektyw Monk

sezon 8 odc. 12

(Monk: Mr. Monk Goes Camping)

serial kryminalny USA 2009   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Jason Gray-Stanford, Ted Levine, Traylor Howard
Reżyseria:Joe Pennella, Randall Zisk
W skrócie:Monk wyjeżdża jako opiekun na obóz, którego jednym z uczestników jest syn Willisa. Tam wznawia śledztwo dotyczące napadu na konwój. Musi też bronić podopiecznych przed złodziejską bandą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy detektywa Adriana Monka (Tony Shalhoub). Pracował w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Został zmuszony do rezygnacji ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw morderstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. Wspiera go asystentka Natalie Teeger (Traylor Howard).

W tym odcinku

Adrian dostaje wreszcie szansę powrotu do czynnej służby w policji. Żeby ją wykorzystać, musi przekonać specjalną komisję, na czele której stoi kapitan Willis, że jest zdolny do pracy. Porzuca więc śledztwo dotyczące napadu na konwój, by pojechać jako opiekun na obóz, którego jednym z uczestników jest syn Willisa - Brian. Monk ma nadzieję, za pośrednictwem chłopaka, przekonać do siebie jego ojca. Okazuje się, że w miejscu, w którym przebywają obozowicze przygotowywali się do akcji sprawcy napadu na konwój. Przestępcy pozostawili po sobie wiele śladów. Detektyw decyduje się wznowić dochodzenie. Jednocześnie musi bronić swoich podopiecznych przed złodziejską bandą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także