Detektyw Monk (10)

Detektyw Monk

sezon 8 odc. 10

(Monk: Mr. Monk and Sharona)

serial kryminalny USA 2009   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Jason Gray-Stanford, Ted Levine, Traylor Howard
Reżyseria:Randall Zisk
W skrócie:Adriana odwiedza jego była asystentka, Sharona. Przyjechała uregulować kwestie prawne po śmierci wujka Howiego. Zmarł po upadku w klubie golfowym. Monk podejrzewa, że nie był to wypadek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy detektywa Adriana Monka (Tony Shalhoub). Pracował w wydziale zabójstw policji w San Francisco. Został zmuszony do rezygnacji ze służby w wyniku traumatycznego wydarzenia - brutalnie zamordowano jego żonę. Od tego czasu cierpi na nerwicę natręctw. Chociaż jego powrót do policji jest niemożliwy, detektyw podejmuje się pracy konsultanta do spraw morderstw. Posiada doskonałą pamięć wzrokową i potrafi kojarzyć fakty. Wspiera go asystentka Natalie Teeger (Traylor Howard).

W tym odcinku

Adriana odwiedza jego była asystentka, Sharona. Kobieta przyjechała do miasta w celu uregulowania kwestii prawnych związanych ze śmiercią jej wujka Howiego. Zmarł on wskutek upadku ze schodów w klubie golfowym. Sharonie, jako jedynemu członkowi rodziny zmarłego, przysługuje odszkodowanie. Monk jedzie z nią do klubu golfowego podpisać umowę ugodową gwarantującą wypłatę pieniędzy. Na miejscu detektyw nabiera podejrzeń, co do przyczyn zgonu Howiego. Ustala też, że nieżyjący mężczyzna miał romans z żoną pewnego klubowicza, a zarazem jedynego świadka wypadku. Tymczasem odkrycie, iż jej krewny został zamordowany, nie jest na rękę Sharonie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także