Co nas truje (8/10)

Co nas truje (8/10)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:W tym odcinku Katarzyna Bosacka prześwietli sekrety tak zwanej zdrowej żywności, czyli produktów kuchni wegańskiej, sałatek, ciasteczek owsianych i płatków zbożowych oraz diety bezglutenowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzecia edycja cieszącego się dużą popularnością wśród widzów programu, w którym Katarzyna Bosacka demaskuje różnego typu produkty używane przez nas na co dzień. Okazuje się, że zewsząd czyhają na zdrowie naszego organizmu różne niebezpieczeństwa. W tej serii kolejna dawka szokujących faktów, wywiadów z ekspertami i eksperymentów o niepokojących wynikach.

W tym odcinku Katarzyna Bosacka prześwietli sekrety tak zwanej zdrowej żywności, czyli produktów kuchni wegańskiej, sałatek, ciasteczek owsianych i płatków zbożowych oraz diety bezglutenowej. Wyjawi jaki wpływ mają te sposoby odżywiania się i produkty na ludzkie zdrowie. Prowadząca poprosi o zabranie głosu dietetyków. Widzowie dowiedzą się, co eksperci wiedzą i sądzą na temat dodawania modnego oleju kokosowego do kawy. Według niektórych osób taki napój jest bardzo zdrowy i ma działanie odchudzające. Publiczność przekona się, jakie triki stosują marketingowcy, aby zachęcić konsumentów do zakupu produktów. Często jednak ich smakowity wygląd wbrew zapewnieniom nie wiąże się z zbawiennym oddziaływaniem na organizm.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także