Co nas truje (2/12)
| W skrócie: | W związku ze wzrostem liczby osób zapadających na choroby weneryczne w Polsce Katarzyna Bosacka zdemaskuje szkodliwość środków pobudzających kupowanych w szarej strefie. Spotyka się też z ekspertami. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| wtorek, 21 lipca za 7 dni |
9:20 | Food Network (z napisami) |
Opis
W drugiej edycji programu Katarzyna Bosacka zdradza, na co warto zwracać uwagę podczas zakupów spożywczych. Wyjaśnia, które produkty mogą przyczyniać się do rozwoju chorób w naszym organizmie i pogorszenia samopoczucia. Prowadząca daje liczne wskazówki, jak wyeliminować szkodliwe składniki z diety i jak je zastąpić, by podwyższyć jakość posiłków. Zagląda do polskich rodzin, by zbadać i ulepszyć ich jadłospis, przeprowadza sondy uliczne, a także konsultuje się z ekspertami - lekarzami i technologami żywienia.
W związku ze wzrostem liczby osób zapadających na choroby weneryczne w Polsce Katarzyna Bosacka zdemaskuje szkodliwość środków pobudzających kupowanych w szarej strefie. Porozmawia z uczniami i studentami, aby sprawdzić, czy młodzież naprawdę rozumie znaczenie bezpiecznego seksu. Spotyka się również z ekspertami, aby dowiedzieć się, czy seks może być szkodliwy.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Katarzyna Bosacka
gospodarz
Zobacz także
- Co nas truje (10/12) - program rozrywkowy - dziś, 14 lipca 9:20
- Co nas truje (11/12) - program rozrywkowy - dziś, 14 lipca 10:05
- Co nas truje (1/12) - program rozrywkowy - dziś, 14 lipca 10:50
- Co nas truje (3/12) - program rozrywkowy - wtorek, 21 lipca 10:05
- Co nas truje (4/12) - program rozrywkowy - wtorek, 21 lipca 10:50
- Co nas truje (1/12) - program rozrywkowy - niedziela, 26 lipca 10:00
- Co nas truje (2/12) - program rozrywkowy - niedziela, 26 lipca 10:45
