x
CSI: Kryminalne zagadki Miami: Rzeźnia (8)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 1 odc. 8: Rzeźnia

(CSI: Miami: Slaughterhouse)

serial kryminalny USA 2002   od 12 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Dick Pearce
W skrócie:Po ulicy błąka się kilkunastomiesięczna dziewczynka w piżamce poplamionej krwią. Ekipa Caine'a odnajduje dom, w którym popełniono morderstwo. Detektywi odkrywają tam kilka martwych ciał...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miami. W tutejszej policji pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych. Grupą dowodzi Horatio Caine (David Caruso), charyzmatyczny i tajemniczy profesjonalista, pomaga mu atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter), specjalistka od balistyki. Do zespołu należą też: przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner doktor Alexx Woods (Khandi Alexander). Grupa śledcza tropi kolejne zbrodnie, zbiera oraz wnikliwie analizuje dowody, celnie wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar.

W tym odcinku

Po ulicy błąka się kilkunastomiesięczna dziewczynka w piżamce poplamionej krwią. Jest wystraszona, ale nie ranna. Oznacza to, że musiała opuścić miejsce zbrodni. Horatio Caine przemierza przedmieścia Miami, chcąc znaleźć dom, w którym popełniono morderstwo. Gdy w końcu mu się to udaje, wszyscy są zaskoczeni, że w tak spokojnej okolicy doszło do takiej rzezi. Detektywi odkrywają kilka ciał z ranami postrzałowymi i brak jakichkolwiek śladów, które by wskazywały, że ktoś obcy zaatakował rodzinę w jej domu. Sprawa jest bardzo skomplikowana, dowody wzajemnie się wykluczają, a najbardziej prawdopodobna wersja wypadków wydaje się zbyt oczywista.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)